Sīkdatņu izmantošana

SĪKDATŅU IZMANTOŠANA

 

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes (angļu valodā sauktas par cookies) ar nolūku nodrošināt vietnes efektīvu darbību, uzlabot tehnisko funkcionalitāti, personalizēt tās lietošanu un analizēt apmeklējuma datus.

Lietojot šo vietni, jūs apstiprināt, ka esat informēts par šeit aprakstīto sīkdatņu izmantošanu.

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir SIA “HANSA FLEX HIDRAULIKA”, Reģ. Nr. 40003473419.

 

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes jeb sīkfaili ir nelieli teksta faili, kurus Jūsu pārlūkprogramma iegūst brīdī, kad apmeklē tīmekļa vietni, un automātiski tos saglabā Jūsu ierīcē (datorā, mobilajā telefonā u.c.).

Sīkdatnes var iedalīt grupās pēc vairākiem kritērijiem.

  • “Pirmās puses sīkdatnes” ir sīkdatnes, ko šajā tīmekļa vietnē ir iestatījis un pārvalda tās īpašnieks, savukārt “trešās puses sīkdatnes” ir tās, kuras vietnē iestata un pārvalda ārējie jeb trešās puses pakalpojumu nodrošinātāji.
  • Tiek izmantotas gan pastāvīgās (ilglaicīgās) sīkdatnes, gan sesijas (īslaicīgās) sīkdatnes. Sesijas sīkdatnes ir nepieciešamas, lai tehniski un funkcionāli nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību. Tās darbojas līdz brīdim, kamēr aizverat tīmekļa pārlūkprogrammu, pēc kā tās tiek automātiski izdzēstas. Pastāvīgo sīkdatņu mērķis ir nodrošināt tīmekļa vietnes apmeklētājam ērtāku un personalizētu vietnes lietošanu, atceroties izvēlētos lietotāja iestatījumus. Tās Jūsu ierīcē glabājas ilgāku laika periodu arī pēc tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanas.

 

KĀDIEM MĒRĶIEM SĪKDATNES TIEK IZMANTOTAS ŠAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ?

  • Vietnes tehniskās funkcionalitātes nodrošināšanai

Nepieciešamās sīkdatnes nodrošina vietnes pamata funkcijas, bez kurām tā nevar pareizi un pilnvērtīgi funkcionēt.

  • Datu plūsmas analizēšanai

Informācija par šīs tīmekļa vietnes apmeklējumu un izmantošanu (piemēram, vietnē pavadītā laika ilgumu, apskatītajām sadaļām un tml.), ko nodrošina Google Analytics sīkdatnes. Tas palīdz mums saprast, kā uzlabot kopējo tīmekļa vietnes izmantošanas efektivitāti un pārskatāmību.

Google neizmanto IP adreses, lai sasaistītu tās ar citiem apmeklētāju datiem. Informācija par vietnes apmeklētāju IP adresēm un darbībām anonīmā veidā tiek nosūtīta un uzglabāta Google (tai skaitā arī serveros, kas atrodas ASV). Pakalpojuma Google Analytics drošību apliecina neatkarīgā drošības standarta ISO 27001 sertifikāts, kā arī ES un ASV privātuma vairoga regulējums.

Papildus informāciju par Google Analytics apstrādāto datu drošību var iegūt šeit.

  • Vietnes sasniegšanas veida noteikšanai

Norāda veidu, kādā apmeklētāji nonāk šajā vietnē, piemēram, ar meklētājprogrammas novirzījumu, tiešais apmeklējums vai citā veidā.

  • Vietnes izmantošanas personalizēšanai atbilstoši lietotāja vajadzībām

Apmeklētāja ierīces un darbību atpazīšana no iepriekšējās apmeklējuma reizes, piemēram, Jūsu izvelētā valoda un citi individuālie iestatījumi.

  • Vietnes reklāmas uzrādīšanai meklētājvietnē

Izvieto tīmekļa vietnes reklāmu trešo personu vietnēs, piemēram, Google, un piedāvā iespēju novērtēt mūsu tīmekļa vietnes Google meklētājā izvietotās reklāmas efektivitāti, ko nodrošina Google Adwords sīkdatnes. Sīkdatnes sniedz ziņu par apmeklētāju iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklējumiem, un par to, vai lietotājs ir atradis vēlamo vietni.

Google konfidencialitātes politika ir pieejama šeit.

 

KĀDUS DATUS SĪKDATNES APSTRĀDĀ?

Sīkdatņu izmantošanas laikā var tikt apstrādāti šādi dati: IP adrese, informācija par vietnes apmeklēšanai izmantoto operētājsistēmu, pārlūkprogrammas tipu, apmeklētajām vietnes sadaļām un saitēm, lejuplādētajiem failiem, apmeklējuma ilgumu, novirzīšanas vietni, servera pieprasījuma datums un laiks. Sīkdatņu ievāktā analītiskā informācija tiek izmantota tikai apkopotā veidā, neidentificējot konkrētas fiziskās personas.

 

KĀ IZDZĒST / ATTEIKTIES NO SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS?

Lielākajai daļai pārlūkprogrammu ir iestatīta sīkdatņu automātiska pieņemšana, taču Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes sava tīmekļa pārlūkprogrammas privātuma iestatījumos, kur Jums ir iespēja jebkurā laikā atteikties no to izmantošanas, tās izdzēst vai bloķēt, atslēgt iespēju Jūsu ierīcē saņemt jebkādas sīkdatnes, kā arī uzstādīt sīkdatņu saņemšanas brīdinājuma paziņojumus.

Atsakoties no konkrētu tīmekļa vietnes pamatdarbībai nepieciešamo tehnisko sīkdatņu saņemšanas, šīs vietne var darboties nepilnvērtīgi vai tās saturs var būt Jums pilnībā vai daļēji nepieejams!

No Google Analytics sīkdatnēm Jūs varat atteikties, lejupielādējot un uzstādot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

Papildus plašāku informāciju par sīkdatnēm, to pārvaldību un dzēšanu, Jūs varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.

 

CITA INFORMĀCIJA

Šajā tīmekļa vietnē ir atrodamas saites uz citām vietnēm. Par citu tīmekļa vietņu privātuma politiku un datu izmantošanu ir atbildīgi to īpašnieki.

Neskaidrību gadījumā par sīkdatņu izmantošanu šajā vietnē, lūdzam rakstīt uz: mail@hansa-flex.lv.