Sīkdatņu izmantošana

KAS IR SĪKDATNES?

Sīkdatnes (angliski sauktas par cookies) ir nelieli teksta faili, kas, apmeklējot tīmekļa vietni, tiek sūtītas Jūsu pārlūkprogrammai, automātiski tos saglabājot Jūsu ierīcē (datorā, mobilajā telefonā un tml.).

 

KĀDIEM MĒRĶIEM SĪKDATNES TIEK IZMANTOTAS?

Šajā tīmekļa vietnē sīkdatnes tiek izmantotas tikai un vienīgi šādiem nolūkiem:

  • tīmekļa vietnes sasniegšanas veida noteikšanai (norāda veidu, kādā Jūs ienācāt šajā vietnē - ar meklētājprogrammas novirzījumu, tiešais apmeklējums un tml.);
  • apmeklētāju darbību analizēšanai (cik ilgs laiks vietnē tika pavadīts, kādas sadaļas tika apskatītas un tml.);
  • apmeklētāju ierīces atpazīšanai no iepriekšējās apmeklējuma reizes, lai atvieglotu vietnes izmantošanu un pielāgotu atbilstoši lietošanas vajadzībām (piemēram, Jūsu izvelētā valoda un citi iestatījumi);
  • lai rādītu mūsu vietnes reklāmu Google meklētājā, pamatojoties uz iepriekšējiem šīs vietnes apmeklējumiem.

 

KĀDAS SĪKDATNES TIEK IZMANTOTAS ŠAJĀ TĪMEKĻA VIETNĒ?

Tīmekļa vietnē http://www.hansa-flex.lv tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

  • Google Analytics – analīzes pakalpojums, kas sniedz informāciju par šīs tīmekļa vietnes apmeklējumu un izmantošanu. Tas palīdz mums saprast, kā uzlabot kopējo tīmekļa vietnes izmantošanas efektivitāti un pārskatāmību.
    • Google Adwords – atkārtota mārketinga pakalpojums, kas izvieto tīmekļa vietnes reklāmu trešo personu vietnēs, piemēram, Google, un piedāvā iespēju novērtēt mūsu tīmekļa vietnes Google meklētājā izvietotās reklāmas efektivitāti. Sīkdatnes sniedz ziņu par apmeklētāju iepriekšējiem mūsu vietnes apmeklējumiem un par to, vai lietotājs ir atradis vēlamo vietni.

 

KĀDUS PERSONAS DATUS SĪKDATNES APSTRĀDĀ?

Sīkdatnes var ievākt šādus datus: IP adresi, informāciju par vietnes apmeklēšanai izmantoto operētājsistēmu, pārlūkprogrammas tipu, apmeklētajām vietnes sadaļām un saitēm, lejuplādētajiem failiem, apmeklējuma ilgumu, novirzīšanas vietni, servera pieprasījuma datumu un laiku.

Sīkdatnes apstrādā datus, neidentificējot konkrētas fiziskās personas, ievāktā informācija ir anonīma un tiek izmantota tikai apkopotā veidā.

 

KAS IR DATU APSTRĀDĀTĀJI UN SAŅĒMĒJI?

No sīkdatnēm iegūtos datus apkopotā veidā saņem un apstrādā šīs tīmekļa vietnes uzturētājs SIA “HANSA FLEX HIDRAULIKA”.

Saskaņā ar Google Analytics pakalpojuma sniegšanas noteikumiem, Google neizmanto IP adreses, lai sasaistītu tās ar citiem apmeklētāju datiem. Informācija par vietnes apmeklētāju IP adresēm un darbībām anonīmā veidā tiek nosūtīta un uzglabāta Google (tai skaitā arī serveros, kas atrodas ASV). Pakalpojuma Google Analytics drošību apliecina neatkarīgā drošības standarta ISO 27001 sertifikāts, kā arī ES un ASV privātuma vairoga regulējums. Papildus informāciju par Google Analytics apstrādāto datu drošību var iegūt vietnē: https://support.google.com/analytics/topic/2919631.

 

KĀ IZDZĒST / ATTEIKTIES NO SĪKDATŅU IZMANTOŠANAS?

Jūs varat pārvaldīt sīkdatnes sava tīmekļa pārlūkprogrammas privātuma iestatījumos, kur Jums ir iespēja atteikties no to izmantošanas, tās izdzēšot vai bloķējot, kā arī atslēgt iespēju Jūsu ierīcē saņemt jebkādas sīkdatnes. Jūs varat atteikties no Google Analytics sīkdatņu izmantošanas, lejupielādējot un uzstādot papildrīku Google Analytics Opt-out Browser Add-onAtteikšanās gadījumā tīmekļa vietne var darboties nepilnīgi un tās saturs var būt pilnībā vai daļēji nepieejams.

Papildus informāciju par sīkdatnēm, tai skaitā par to, kādas sīkdatnes ir iestatītas Jūsu ierīcē un kā tās ir iespējams pārvaldīt vai izdzēst, Jūs varat iegūt tīmekļa vietnē www.aboutcookies.org.

 

CITA INFORMĀCIJA

Šajā tīmekļa vietnē ir atrodamas saites uz citām vietnēm. Par citu tīmekļa vietņu privātuma politiku un datu izmantošanu ir atbildīgi to īpašnieki.

Neskaidrību gadījumā par sīkdatņu izmantošanu, lūdzam rakstīt uz e-pastu: mail@hansa-flex.lv.

 

Informācija pēdējoreiz atjaunota: 24.04.2018.