Kontakti

VEIKALS

ADRESE

TELEFONS

24h serviss

E-PASTS

DARBA LAIKS

Rīga

Sāremas iela 2, LV-1005

67395534;
67395538

28813018

mail@hansa-flex.lv

veikals@hidraulika.lv;

riga1@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-15:00,
Sv --

Ventspils

Fabrikas iela 5, LV-3601

63661934

29806953

ventspils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-14:00,
Sv --

Liepāja

Pulvera iela 12/16, LV-3405

63443390

29150368

liepaja@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-14:00,
Sv --

Valmiera

Mūrmuižas iela 1, LV-4201

64221150

26460200

valmiera@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-15:00,
Sv --

Daugavpils

18. Novembra iela 402, Vecstropi, LV-5413

65438581

29251920

daugavpils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-14:00,
Sv --

Saldus

Kuldīgas iela 29b, LV-3801

63822582

29571363

saldus@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Aizkraukle

Jaunceltnes iela 1B, LV-5101

65120205

22308842

aizkraukle@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Rēzekne

Viļakas iela 1d, LV-4604

64644552

20011051

rezekne@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Jēkabpils

Rīgas iela 257, LV-5202

65221200

22317075

jekabpils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-14:00,
Sv --

Jelgava

Brīvības bulvāris 1a, LV-3002

63080351;
29602734

22310674

jelgava@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-14:00,
Sv --

Rīga 2

Daugavgrīvas iela 93, LV-1007

67465638;
29579646

28813018

riga2@hansa-flex.lv

Pr-Pk 9:00-18:00,
S-Sv --

Madona

Saules iela 63F, LV-4801

64811100

28451313

madona@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Talsi

Stendes iela 3, LV-3201

63223305

26954855

talsi@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Rīga 3

Granīta iela 5, LV-1057

67260826;
29560602

28813018

riga3@hansa-flex.lv

Pr-Pk 9:00-18:00,
S-Sv --

Rīga cilindru

ražotne un remonts

Rāmuļu iela 29, LV-1005

26950204

22333639

info@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S-Sv --

Cēsis

J. Poruka iela 49, LV-4101

64107099

28494000

cesis@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-15:00,
Sv --

Kuldīga

Graudu iela 19, LV-3301

20037706

20037706

kuldiga@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Gulbene

Svelberģis, "Būdiņas" LV-4401

25424543

25424543

gulbene@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-12:00,
Sv --

Tukums

Zemītes iela 5c, LV-3101

29808406

29808406

tukums@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 9:00-13:00,
Sv --

Bauska

“Bauska MTA”, Elektriķi, Codes pag. LV-3900

20046089

20046089

bauska@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00,
S 10:00-14:00,
Sv --

 

Uzņēmuma rekvizīti:

 SIA “HANSA FLEX HIDRAULIKA”

 Reģ. Nr. 40003473419

 Sāremas iela 2, Rīga, LV-1005



 

Jūs varat mums rakstīt. Lauki, kas atzīmēti ar zvaigznīti (*) ir aizpildāmi obligāti. Informējam, ka Jūsu personas dati (vārds, e-pasts) tiks apstrādāti, lai nepieciešamības gadījumā mēs varētu ar Jums sazināties un sniegt atbildi.

Jūsu vārds:*

E-pasts:*

Ziņojuma priekšmets:*

Jūsu ziņojums:*

Ievadiet skaitļus no attēla:*