VEIKALS

ADRESE

TELEFONS

24h serviss

E-PASTS

DARBA LAIKS

Rīga

Sāremas iela 2

67395534; 67395538

28813018

mail@hansa-flex.lv; veikals@hidraulika.lv;

riga1@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-15:00, Sv --

Ventspils

Fabrikas iela 5

63661934

29806953

ventspils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-14:00, Sv --

Liepāja

Pulvera iela 12/16

63443390

29150368

liepaja@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-14:00, Sv --

Valmiera

Mūrmuižas iela 1

64221150

26460200

valmiera@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-15:00, Sv --

Daugavpils

18. Novembra iela 402, Vecstropi

65438581

29251920

daugavpils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-14:00, Sv --

Saldus

Kuldīgas iela 29b

63822582

29571363

saldus@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Aizkraukle

Jaunceltnes iela 1B

65120205

22308842

aizkraukle@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Rēzekne

Viļakas iela 1d

64644552

20011051

rezekne@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Jēkabpils

Rīgas iela 257

65221200

22317075

jekabpils@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-14:00, Sv --

Jelgava

Brīvības bulvāris 1a

63080351; 29602734

22310674

jelgava@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-14:00, Sv --

Rīga 2

Daugavgrīvas iela 93

67465638; 29579646

28813018

riga2@hansa-flex.lv

Pr-Pk 9:00-18:00, S-Sv --

Madona

Saules iela 63F

64811100

28451313

madona@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Talsi

Stendes iela 3

63223305

26954855

talsi@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Rīga 3

Granīta iela 5

67260826; 29560602

28813018

riga3@hansa-flex.lv

Pr-Pk 9:00-18:00, S-Sv --

Rīga cilindri

Rāmuļu iela 29

26950204

22333639

info@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S-Sv --

Cēsis

J. Poruka iela 49

64107099

28494000

cesis@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-15:00, Sv --

Kuldīga

Graudu iela 19

20037706

20037706

kuldiga@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Gulbene

Svelberģis, "Būdiņas"

25424543

25424543

gulbene@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-12:00, Sv --

Tukums

Zemītes iela 5c

29808406

29808406

tukums@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 9:00-13:00, Sv --

Bauska

“Bauska MTA”, Elektriķi, Codes pag.

20046089

20046089

bauska@hansa-flex.lv

Pr-Pk 8:00-18:00, S 10:00-14:00, Sv --

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vietne www.hansa-flex.lv šobrīd tiek rekonstruēta!

Produktu katalogs atrodams: http://cat.hansa-flex.com/lv/Index